אודות


תזרים מזומנים משקף תנועת כספים אל חשבון העסק או החוצה ממנו, או במילים אחרות – הכנסות והוצאות. את התזרים מומלץ לנהל באופן שוטף מתוך העסק, תוך עדכון יומיומי, המאפשר לעסק להישאר בשליטה על מצבו הפיננסי. על צורך זה באה לענות תוכנת Beplus, המתאימה במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים.

תזרים המזומנים משמש מדד חשוב לבחינת היעילות והרווחיות של כל עסק, וניהול כושל של התזרים עלול להביא לסגירתו. לפי נתוני דן אנד ברדסטריט, בשנת 2015 לבדה נסגרו כ-9,000 עסקים בישראל בשל קשיים תזרימיים. השימוש בתכנת Beplus מאפשר לעסקים לנהל את התזרים כמו מקצוענים – ולהשיג תוצאות טובות יותר.


התכנה מתאימה לעסקים בכל שלב:

  • בתחילת הדרך – ניהול פיננסי מיטבי כבר מרגע הקמת העסק.
  • לפני השקעה או התרחבות – תוכנתBeplus תאתר עבורך את הזמן האידיאלי להוצאת כספים לצורך השקעה ומינוף, תוך פגיעה מינימלית בתזרים.
  • בפעילות השוטפת – יכולת החיזוי של התכנה תגלה לך אם עומדות להתעורר בעיות בתזרים המזומנים, ותאפשר לך לפנות בזמן הנכון לקבלת אשראי.
  • מול הבנקים וספקי אשראי אחרים – תוכנתBeplus מאפשרת להציג דו"חות המעידים על ניהול מיטבי ותכנון מחושב היטב של התזרים, ממש כמו שהבנקים אוהבים.


התכנה שתחסוך לך כסף ודאגות

תזרים מזומנים המנוהל היטב הוא קריטי לקיומו והצלחתו של כל עסק, קטן כגדול. מפתחיי תכנת Beplus הם בעלי ניסיון רב בתחומי העסקים והפיננסים, מבינים היטב את צרכי בעלי העסקים בישראל, ומכירים את הקשיים הייחודיים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. הבנה מעמיקה זו הובילה לפיתוח מערכת קלה לשימוש עבור כל בעל עסק, המיועדת לחסוך כסף – וגם דאגות רבות. גם אם אינך בקיא בצד הפיננסי של ניהול עסק, בעזרת השימוש ב-Beplus תוכל להביא את תזרים המזומנים שלך למצב האופטימלי, להגדיל את הרווחיות ולצמצם למינימום הוצאות מיותרות.